On-line prodej levných exotických zájezdů. Stačí si jen vybrat

Langkawi - Holiday villa resort, možnost kombinace s Kuala Lumpur a Singapurem

Malajsie - Langkawi
Termín:28.01 - 06.02.2018
Délka zájezdu:10 dní, 9 nocí
Cena vč. tax:

39 900 Kč

Typ zájezdu:Pobytový
Ubytování:Hotel
Doprava:Letecky
Strava:Snídaně
Popis zájezdu
Resort je situován na jihozápadním cípu ostrova Langkawi, na pláži Pantai Tengah. Jeho poloha ho předurčuje aby se stal vyhledávaným místem pro ty, kteří hledají krasnou pláž, hezké moře a také dostatečné vyžití v okolí resortu. Nedaleko je mnoho restaurací, obchodů a zábavních atrakcí. V resortu je k dispozici několik bazénů, i s jacuzzi a jednoho krytého vyhrazeného pouze pro ženy, tenisové kurty, fitness centrum, Spa & Wellness centrum, dětský klub a mnoho dalšího.
Vybavení
restaurace, recepce, prádelna, masáže, lázně, konferenční místnost, jacuzzi, internet, salonky, hotelový trezor, hlídání dětí, fitness, dětský klub, business centrum, bazén vnitřní, bazén, bar, animační programy
Poznámka
Poznejte s námi krásný ostrov na západním pobřeží Malajsie - ostrov Langkawi. Hotel Holiday villa je určen por méně náročné klienty, s velmi dobrým servisem a kvalitními službami.
Vánoční a silvestrovské pobyty na vyžádání. Pokud by Vás zajímala další místa na poznání, ideální je kombinace s Kuala Lumpur a Singapurem.
Cena zahrnuje
zpáteční leteckou dopravu včetně let. a bezp. tax s přestupy na Langkawi (je možná kombinace se zastávkou v Kuala Lumpur a Singapuru)
7x ubytování se snídaní v hotelu Holiday Villa Langkawi
privátní transfery letiště-hotel-letiště
základní zdravotní pojištění
pojištění ck
Cena nezahrnuje
připojištění ERV 990 Kč
TermínDníTyp ubytováníStravaDopravaOdlet zSlevaCena za osobuCeník 
28.01. (Ne) - 06.02. (Út) 201810 dní, 9 nocídospělá osoba ve dvoul. pokoji superior
Snídaně
Letecky
39 900 Kč
05.02. (Po) - 14.02. (St) 201810 dní, 9 nocídospělá osoba ve dvoul. pokoji superior
Snídaně
Letecky
39 900 Kč
13.02. (Út) - 22.02. (Čt) 201810 dní, 9 nocídospělá osoba ve dvoul. pokoji superior
Snídaně
Letecky
39 900 Kč
21.02. (St) - 02.03. (Pá) 201810 dní, 9 nocídospělá osoba ve dvoul. pokoji superior
Snídaně
Letecky
39 900 Kč
01.03. (Čt) - 10.03. (So) 201810 dní, 9 nocídospělá osoba ve dvoul. pokoji superior
Snídaně
Letecky
39 900 Kč
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve Smlouvě o zájezdu /Potvrzení o zájezdu.

 

Malajsie


Hlavní město:  Kuala Lumpur

Úřední jazyk:  malajština

Používané jazyky:  angličtina, čínština, tamilština

Časový posun: GMT 8

Orientační délka letu z ČR:  15 hodin

Měna:  ringgit (MYR), 1 MYR = 100 senů
Vízum:  Od 15.08.1991 občané ČR nepotřebují ke vstupu do Malajsie turistická víza, délka pobytu však nesmí přesáhnout 90 dnů.

Cestovní doklad pro občana ČR: platný cestovní pas, platnost min 6 měsíců

Zdravotní informace: očkování není povinné
doporučené očkování:

- žlutá zimnice - očkování se provádí podáním 1 vakcíny nejpozději 10 dní před cestou
- břišní tyfus - očkování 1 dávkou vakcíny nejpozději 14 dní před odjezdem
- hepatitida A - očkování jednou dávkou vakcíny nejpozději 7 dní před odjezdem

Důležitá tel. čísla:

  • záchranka: 03/ 2031 9999 (Kuala Lumpur) nebo 999
  • policie: 03/ 21460584-5 (Kuala Lumpur) nebo 999
  • hasiči: 03 9221 7222 (Kuala Lumpur) nebo 994

 

všeobecné info:

V samém centru jihovýchodní Asie se rozkládá Malajská federace, kterou tvoří dvě hlavní části – Malajský poloostrov, který je součástí asijské pevniny a sídlí na něm 80% obyvatelstva, a státy Sabah a Sabarawak ležící na severním Borneu. O tento ostrov se Malajsie dělí s Indonésií. Malajsie by se dala označit jako skutečná země snů, protože možnosti, které se zde každému návštěvníkovi nabízejí, jsou opravdu fascinující a téměř nevyčerpatelné. Najdeme zde unikátní přírodu, nádherné pobřeží, působivé hory, pohádkové ostrovy i supermoderní velkoměsto Kuala Lumpur. Moře v Malajsii má díky teplému podnebí velmi příjemnou teplotu – mezi 26 až 29 stupni Celsia, takže přímo láká k celoročnímu koupání. Podmořský život v této oblasti oplývá velkým množstvím živočišných a rostlinných druhů a najdeme  tu celou řadu lokalit vhodných pro potápěče.

Turistické destinace:

Kuala Lumpur - je jedno z nejmodernějších měst Jihovýchodní Asie. Jje zvláštní směsicí starého a nového. Na jedné straně je moderním, rychle se rozvíjejícím městem s luxusními nákupními centry a mrakodrapy, na straně druhé zde nalezneme starou koloniální architekturu, mešity i levné tržnice v čínské  čtvrti. Hlavní chloubou metropole s téměř 2 miliony obyvatel jsou bezesporu Petronas Twin Towers, architektonický skvost inspirovaný pěti pilíři islámu a do roku 2003 také nejvyšší mrakodrap na světě. Najdeme zde také největší ptačí park na světě. Ve třech gigantických voliérách si můžeme prohlídnout na tísíce druhů ptáků z celého světa.

Langkawi - je jeden z nejoblíbenějších ostrovů Malajsie, nalezneme zde krásné pláže s bílým pískem, palmové háje, nádherné moře vhodné k potápění. Jedním z nejatraktivnějších míst je vrchol Gunung Mat Cincang. Dostaneme se na něj lanovkou stavící na dvou vrcholech. Z prvního vrcholu ve výšce 700 m se nám naskytne nádherný výhled na velkou část ostrova, moře a fascinující deštný prales s blízkým vodopádem. Druhý vrchol nám zprostředkuje pohled na sousední Thajsko.

Borneo – třetí největší ostrov světa. Úžasná pestrost tropické džungle s masožravými láčkovkami, orchidejemi, orangutany i nosatými opicemi, plavby po tropických řekách s krokodýli, výpravy za původními domorodými kulturami žijícími ve stovky metrů dlouhých komunitních domech na kůlech, východ slunce na nejvyšším vrcholu Bornea - skalnatém masivu Mt. Kinabalu, tropické jeskyně obřích rozměrů, světově unikátní až 40 m vysoký "kamenný les" vápencových špicí Pinnacles, parádní potápění v podmořském světě u břehů pohádkových tropických ostrovů, divoká skalnatá pobřeží i přírodní pláže, exotické pokrmy, to vše, a mnohem více, je Borneo.

Vytvářím objednávku...