On-line prodej levných exotických zájezdů. Stačí si jen vybrat

Holiday Villa Beach Resort

Malajsie - Langkawi
Termín:25.04 - 04.05.2018
Délka zájezdu:10 dní, 9 nocí
Cena vč. tax:

36 000 Kč

Typ zájezdu:Pobytový
Ubytování:Hotel
Doprava:Letecky
Odletové místo:Praha
Strava:Snídaně
Poloha
rozsáhlý resort je zasazen do tropické zeleně o rozloze 13 akrů. Je situován na jihozápadním pobřeží ostrova Langkawi, cca 15 min. jízdy od letiště.

Vybavení
Zdarma: venkovní bazén, dětské brouzdaliště, vnitřní bazén pouze pro ženy, venkovní jacuzzi. Za poplatek: vodní sporty (rybaření, potápění, parasailing, jízdy na banánu, vodní skútry atd.), tenis, posilovna, lázně (masáže, sauna, pára). Zábava a animace: večery s živou hudbou, karaoke, diskotéky. Další: klub pro děti a matky, obchod se suvenýry, prádelna, čistírna, autopůjčovna, exkurze, internetový koutek
Ubytování
Celková kapacita: 258 moderně vybavených pokojů a suitů s vlastním balkonem. Základní vybavení: klimatizace, satelitní TV, trezor, telefon, rychlovarná konvice, fén, připojení k internetu. Kategorie: * superior pokoje, * deluxe pokoje (situované kolem bazénu, s balkonem situovaným k moři), * deluxe premium pokoje (situované v nejvyšším patře hotelu s výhledem na bazén), * studia, * deluxe suity, * prima suite (ložnice, obývací část, výhled na pláž), * crystal suite (2 ložnice, obývací pokoj), * antara suite, * královský suite (2 ložnice, obývací pokoj, jídelní kout, výhled na moře)
Stravování
V ceně: snídaně formou bufetu. Lze za příplatek: polopenze, plná penze. Restaurace a bary: „Legenda“ – hlavní hotelová restaurace s velkým výběrem asijské a mezinárodní kuchyně i rybích specialit, italská restaurace, „Matahari Lounge“ – večerní zábava s hudbou a možností lehkého občerstvení či koktejlu, bar na pláži, na terase, karaoke bar
Pláž
resort leží přímo u jedné z nejlepších písečných pláží ostrova
TermínDníTyp ubytováníStravaDopravaOdlet zSlevaCena za osobuCeník 
25.04. (St) - 04.05. (Pá) 201810 dní, 9 nocíDospělá osoba
Snídaně
Letecky/Praha
Praha
36 000 Kč
25.04. (St) - 07.05. (Po) 201813 dní, 12 nocíDospělá osoba
Snídaně
Letecky/Praha
Praha
42 300 Kč
02.05. (St) - 11.05. (Pá) 201810 dní, 9 nocíDospělá osoba
Snídaně
Letecky/Praha
Praha
36 000 Kč
02.05. (St) - 14.05. (Po) 201813 dní, 12 nocíDospělá osoba
Snídaně
Letecky/Praha
Praha
42 300 Kč
09.05. (St) - 18.05. (Pá) 201810 dní, 9 nocíDospělá osoba
Snídaně
Letecky/Praha
Praha
36 000 Kč
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve Smlouvě o zájezdu /Potvrzení o zájezdu.

 

Malajsie


Hlavní město:  Kuala Lumpur

Úřední jazyk:  malajština

Používané jazyky:  angličtina, čínština, tamilština

Časový posun: GMT 8

Orientační délka letu z ČR:  15 hodin

Měna:  ringgit (MYR), 1 MYR = 100 senů
Vízum:  Od 15.08.1991 občané ČR nepotřebují ke vstupu do Malajsie turistická víza, délka pobytu však nesmí přesáhnout 90 dnů.

Cestovní doklad pro občana ČR: platný cestovní pas, platnost min 6 měsíců

Zdravotní informace: očkování není povinné
doporučené očkování:

- žlutá zimnice - očkování se provádí podáním 1 vakcíny nejpozději 10 dní před cestou
- břišní tyfus - očkování 1 dávkou vakcíny nejpozději 14 dní před odjezdem
- hepatitida A - očkování jednou dávkou vakcíny nejpozději 7 dní před odjezdem

Důležitá tel. čísla:

  • záchranka: 03/ 2031 9999 (Kuala Lumpur) nebo 999
  • policie: 03/ 21460584-5 (Kuala Lumpur) nebo 999
  • hasiči: 03 9221 7222 (Kuala Lumpur) nebo 994

 

všeobecné info:

V samém centru jihovýchodní Asie se rozkládá Malajská federace, kterou tvoří dvě hlavní části – Malajský poloostrov, který je součástí asijské pevniny a sídlí na něm 80% obyvatelstva, a státy Sabah a Sabarawak ležící na severním Borneu. O tento ostrov se Malajsie dělí s Indonésií. Malajsie by se dala označit jako skutečná země snů, protože možnosti, které se zde každému návštěvníkovi nabízejí, jsou opravdu fascinující a téměř nevyčerpatelné. Najdeme zde unikátní přírodu, nádherné pobřeží, působivé hory, pohádkové ostrovy i supermoderní velkoměsto Kuala Lumpur. Moře v Malajsii má díky teplému podnebí velmi příjemnou teplotu – mezi 26 až 29 stupni Celsia, takže přímo láká k celoročnímu koupání. Podmořský život v této oblasti oplývá velkým množstvím živočišných a rostlinných druhů a najdeme  tu celou řadu lokalit vhodných pro potápěče.

Turistické destinace:

Kuala Lumpur - je jedno z nejmodernějších měst Jihovýchodní Asie. Jje zvláštní směsicí starého a nového. Na jedné straně je moderním, rychle se rozvíjejícím městem s luxusními nákupními centry a mrakodrapy, na straně druhé zde nalezneme starou koloniální architekturu, mešity i levné tržnice v čínské  čtvrti. Hlavní chloubou metropole s téměř 2 miliony obyvatel jsou bezesporu Petronas Twin Towers, architektonický skvost inspirovaný pěti pilíři islámu a do roku 2003 také nejvyšší mrakodrap na světě. Najdeme zde také největší ptačí park na světě. Ve třech gigantických voliérách si můžeme prohlídnout na tísíce druhů ptáků z celého světa.

Langkawi - je jeden z nejoblíbenějších ostrovů Malajsie, nalezneme zde krásné pláže s bílým pískem, palmové háje, nádherné moře vhodné k potápění. Jedním z nejatraktivnějších míst je vrchol Gunung Mat Cincang. Dostaneme se na něj lanovkou stavící na dvou vrcholech. Z prvního vrcholu ve výšce 700 m se nám naskytne nádherný výhled na velkou část ostrova, moře a fascinující deštný prales s blízkým vodopádem. Druhý vrchol nám zprostředkuje pohled na sousední Thajsko.

Borneo – třetí největší ostrov světa. Úžasná pestrost tropické džungle s masožravými láčkovkami, orchidejemi, orangutany i nosatými opicemi, plavby po tropických řekách s krokodýli, výpravy za původními domorodými kulturami žijícími ve stovky metrů dlouhých komunitních domech na kůlech, východ slunce na nejvyšším vrcholu Bornea - skalnatém masivu Mt. Kinabalu, tropické jeskyně obřích rozměrů, světově unikátní až 40 m vysoký "kamenný les" vápencových špicí Pinnacles, parádní potápění v podmořském světě u břehů pohádkových tropických ostrovů, divoká skalnatá pobřeží i přírodní pláže, exotické pokrmy, to vše, a mnohem více, je Borneo.

Vytvářím objednávku...